Kilis Abiye ve Nişanlık

Son moda nişanlıklar ve binlerce çeşit abiyelik için bidugun.com'u ziyaret edebilirsiniz.
Aranan İçerik Bulunamadı

* Yukarıda yer alan aramanıza benzer tahminlere göz atın.
* Yazım kurallarına uyarak daha genel aramalar yapmayı tercih edin.
* Aşağıdaki kategorilere göz atabilirsiniz.

Anasayfaya gitmek için tıklayınız.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Hizmet verdiğin alanda müşterilerin tekliflerini topla.

Her yıl 600 bin evlenecek çift, alanındaki hizmet verenleri arıyor. Siz de hemen aramıza katılın, hizmet arayanlar ile buluşun.

ÜCRETSİZ Firmanı Ekle

Tüm İlçeler Abiye ve Nişanlık

Tüm Şehirler Abiye ve Nişanlık

Abiye ve Nişanlık
 
Abiye ve Nişanlık bir kadın için oldukça önemli parçalardan biridir. Çünkü eğer vücut hatlarınıza uygun bir abiye seçimi yapmazsanız istediğiniz muhteşem görüntüye sahip olamazsınız. Bu sebepten dolayı vücut tipinize uygun bir seçim yapmalısınız ve tarzınızı yansıtacak bir seçim yapmalısınız.
 
Abiye ve nişanlık için pek çok farklı renk ve model bulunuyor. Vücut tipini biliyorsan seçim yaparken zorlanmayacaksın. Armut, elma, kum saati ve dikdörtgen vücut tipine sahip olabilirsin. 

Abiye ve Nişanlık Nasıl Seçilmeli? 

Armut vücut tipine sahip pek çok kadın bulunmaktadır. Armut vücut tipinin en belirgin özelliği ince bel ve geniş kalçadır. Bunun için ilgiyi kalçadan uzaklaştıracak abiye ve nişanlık seçimi yapmak daha doğru olacaktır.
 
Üst kısmı dar alt kısmı daha geniş olarak acılan elbise tercihleri armut tip vücut için uygun olacaktır. Bunun yanında v yakalı modeller de kullanabilirsiniz. Dekolteli abiye ve nişanlık modelleri dikkati vücudun üst kısmına çekecektir bunun için armut tipi vücut için kullanıma uygundur.
 
Elma vücut tipi geniş omuzlu, dolgun göğüslü ve kalın bel, düz bir kalçaya sahip olanların vücut tipi için tanımlanır. Elma vücut tipinde vücudun orta kısmı kalındır ve kollar bacaklar incedir. Bu sebepten dolayı elma vücut tipi için elbise seçerken dikkatlerin belinizden uzaklaşacağı tarzda bir elbise seçmelisiniz.
 
Bu tür vücut tipi için göğüs ve bacak bölgenizi öne çıkaracak abiye ve nişanlık tercihi yapabilirisiniz. Sade derin dekolteli abiye modelleri tam size göre. Göğüs altının genişlediği abiye modelleri de yine tercih edebileceğiniz modeller arasında bulunuyor.
 
Kum saati vücut tipine sahipseniz yani en çekici vücut tiplerinden birine sahipseniz orantılı bir vücuda sahipsiniz demektir. Bu sebepten dolayı tercih edeceğiniz her model size yakışacaktır. Özellikle sırt dekoltesi bulunan abiye modelleri ile şık bir görünüme sahip olabilirsiniz.
 
A kesim, balık form, V yaka, yırtmaçlı ya da iki parçalı abiye modellerini de tercihlerin arasında bulundurabilirsin. Ancak vücudunun güzelliğini ve kıvrımlarını ortaya çıkaran balık model en iyi tercihlerden biri olacaktır. Bu kadar güzel hatlara sahipken uzak durman gereken abiye ve nişanlık modeli ise bol kesimli ve dökümlü modellerdir.
 
Dikdörtgen vücut tipine sahipseniz düz ve kıvrımsız bir vücut tipine sahipsiniz demektir. Yani küçük ya da normal göğüsler, normal bir bel ve omuz hizasinda kalçalara sahipsiniz demektir. Bu sebepten dolayı kıvrımlar ve illüzyonlar yaratmalısınız.
 
Bel oyuntulu modellerden uzak durmanız gerektiğini öncelikli olarak söyleyelim. Dikkat çekmeniz gereken yerler bacaklarınız ve omuzlarınız olmalıdır. Yine sırt dekoltesi sahip abiye ve nişanlık modelleri ile düz kesim modeller de size çok yakışacaktır. 

Nişanlık Nereden Alınır? 

Abiye ve nişanlık modelleri için pek çok renk ve modelde seçenek bulunduğunu söylemiştik. Doğru bir tercih yapmak için vücudunuzu tanımanız gerekir ve bu doğrultuda bir seçim yapmanız gerekir. Büyüleyici ve şık görünmek istiyorsanız vücut tipinize uygun abiye ve nişanlık modellerini araştırmak ile işe başlayabilirsiniz.
 
Abiye ve nişanlık seçimi için pek çok ürün seçeneği bulunan mağazalar, butikler ile görüşebilirsiniz. Eğer içinize sinen istediğiniz tarza uygun bir model bulamazsanız internet üzerinden araştırmalar yapabilirsiniz. Deneyip almak özellikle de düğün nişan gibi organizasyonlar için her zaman daha mantıklı gelse de seçenekler tükendiğinde belirli bir süre öncesinde internet üzerinden sipariş vermek de mantıklı bir tercihtir.
 
Abiye Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?
 
Abiye ve nişanlık alırken vücudunuza uygun ve tam oturan modeller tercih etmelisiniz. Eğer size bol olan bir elbiseye sahipseniz mutlaka tadilatını yaptırmalısınız. Çünkü abiye üzerinizde büyük ya da bol durduğunda hoş bir görüntü ortaya çıkmayacaktır.
 
Seçtiğiniz abiye de sadece bir dekolte olmasına özen göstermeniz gerekiyor. Her yerden dekolte olması hoş bir görüntü katmayacaktır. Ayrıca çok abartılı bir görünüm vercektir.
 
Abiyenize en uygun çanta modelini seçmelisiniz. Eğer çok gösterişli bir abiye tercihinde bulunduysanız daha sade bir çanta kullanmanız daha doğru olacaktır. Yine takılarınızı da tercih ettiğiniz elbiseye göre daha sade ya da daha şık yapmanız doğru olacaktır.