Osmaniye Alyans ve Takı

Eşinizin hayalindeki tektaş, alyans, takılar bidugun.com'da
Aranan İçerik Bulunamadı

* Yukarıda yer alan aramanıza benzer tahminlere göz atın.
* Yazım kurallarına uyarak daha genel aramalar yapmayı tercih edin.
* Aşağıdaki kategorilere göz atabilirsiniz.

Anasayfaya gitmek için tıklayınız.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Hizmet verdiğin alanda müşterilerin tekliflerini topla.

Her yıl 600 bin evlenecek çift, alanındaki hizmet verenleri arıyor. Siz de hemen aramıza katılın, hizmet arayanlar ile buluşun.

ÜCRETSİZ Firmanı Ekle

Tüm İlçeler Alyans ve Takı

Tüm Şehirler Alyans ve Takı

Alyans ve Takı
 
Alyans ve Takı oldukça önemli parçalardan biridir. Alınma zamanı ve kullanılma zamanı olan bu parçalar için doğru seçimler yapmak önemlidir. Bunun yanında konsepte uygun ve güzel görünüme sahip alyans ve takı da zevkinizi yansıyacaktır.
 
Tektaşın evlenme teklifi yapılırken alındığını bilmeyen yoktur. Alyans ise nişan esnasında takılır. Gelin takısı ise düğün esnasında takılır.
 
Pek çok ürün seçeneği bulunan alyans için tarzınıza uygun bir parça bulmanız hiç de zor olmayacak. Her ikinizinde nişan gününden sonra hep takacağınız takı alyanstır bunun için seçimi oldukça önemlidir. Alyans nişan esnasında sağ elin yüzük parmağına takılır ve evlendikten sonra sol elin yüzük parmağına geçer.
 
Alyans seçimi için fazla seçenek bulunduğundan dolayı karar vermek zor olabilir. Bu durumda alyans seçiminde nelere dikkat etmeniz gerektiğini öğrenerek seçenekleri azaltabilirsiniz. Bu sayede daha kolay ve amacına uygun bir ürün seçebilirsiniz.
 
Alyans seçimi yaparken öncelikle hangi materyalden yapıldığını ve ne renk olacağına karar vermek gerekir. Parmağı sıkacak ve rahat hareketi engelleyecek kaba görünen yüzük seçimleri yapılmamalı. Bunun yerine isteğe bağlı olarak ince ya da daha kalın ama rahat ve hafif modeller tercih edilmelidir.
 
Gelin takısı da gelinliğe göre seçilmelidir. Gideceğiniz gelinliğe uygun bir takı seçimi yapmalısınız. Gelinliğinizin yakasına, modeline ve tarzına uygun bir takı seçimi konseptinizi tamamlayacak parçalardan olacaktır.
 

Alyans Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Etmelisiniz?


 
Alyans ve Takı seçimi bir düğünün en önemli noktalarından biridir. Alyans ve Takı seçimi yaparken kendi tarzınıza uygun bir seçim yapmalısınız. Aynı zamanda güzel görüntüye sahip ve rahat ürünlerden yana tercih yapmanız daha mantıklı olacaktır.
 
Alyans seçimi için gelinler için daha taşlı ve süslü modeller bulunurken erkekler için daha sade ama gelinin alyansı ile uyumlu yüzükler tercih edilir. Birbiriyle uyumlu ancak farklı görünen alyanslar sayesinde bir uyum yakalayabilirsiniz.
 
Hem kolay bir kullanım hem rahat hem de şık görünen bir alyans seçimi yapmak için öncelikle seçeceğiniz alyansın hangi renkte ve hangi materyalde olması gerektiğine karar vermelisiniz. Daha sonra ise parmağınıza ve tarzınıza uygun bir alyans seçimi yapmalısınız.
 
Uzun süreler kullanacağınız bu alyansın parmağını sıkacak kadar dar olmamasına, terletmemesine ve hareketini engellememesine dikkat etmeniz gerekiyor. Alyansın iç kısmının ise sizi rahatsız edecek ya da parmağınızı tahriş edecek desenlere sahip olmaması gerekiyor. Mümkün olduğunca düz ve sade modeller sizlere daha uzun süreler kullanım sunacaktır.
 

Düğün Takıları Nereden Alınır?


 
Alyans ve Takı seçiminin oldukça önemli bir konu olduğunu belirtmiştik. Alyans ve Takı seçimi konusu hassas bir konudur ve doğru seçimler yapılmalıdır. Çünkü düğün takıları gelinliği tamamlayan önemli parçalar arasındadır.
 
Hayallerinizdeki gelinliğe kavuştuktan sonra sıra takıya gelir. Gelinlikten alınmadan önce düğün takısı almak doğru bir karar değildir. Çünkü alacağınız takılar gelinlik seçiminize uygun olmayabilir.
 
Gelinliğinizi ve çiçeğinizi seçtikten sonra düğün takınızı almak daha doğru bir karar olacaktır. Ayrıca gelinliğin görüntüsünü engelleyecek takılardan da uzak durmalısınız. Çünkü gelinler genellikle bu özel gün için ışıltılı ve fazla abartılı takıların görüntüsüne kapılabiliyor.