Ankara'da En İyi 5 Düğün Mekanı

Ankara'da En İyi 5 Düğün Mekanı

Ankara da yer alan en güzel düğün mekanları arıyorsanız, sizler için tüm detayları derledik.
 
Ankara'da En İyi 5 Düğün Mekanı için İlk önce hangi konsept düğünü yapmak istediğinize karar vermelisiniz. Düğün mekânlarının seçimi ve de düğünlerin tarzı birçok aşamayı etkiliyor. İlk önce bir düğün bütçesi yapmalı ve bu bütçeye sadık kalarak düğün mekanı seçimi yapmalısınız.
 
Düğün salonlarının tespiti, hazırlıklar aşamasında verilmesi gereken en önemli kararlardan biridir . Düğün salonlarını gezmeye başlamadan evvel aile arasında sade bir düğün mü yoksa lüks bir düğün mü isteyip istenmediğine karar verilmesi gerekmektedir. Daha sonra ki aşamada düğün bütçesinin belirlenmesi sizlere düğün salonu gezerken zaman kazandıracaktır. Ankara’da En İyi 5 Düğün Mekanı Önerisi temalı yazımız da sizler için ideal olan Ankara düğün salonlarını derledik. İşte tüm detaylar
 
 
 
1.Lenas Wedding & Events
Düğün etkinliklerine farklı kalitede yeni bir anlayış getiren Lenas düğün salonu , kolonsuz ve 9 metre yüksekliğinde bulunan ferah balo salonu ve de farklı tasarımı ile ödüllü mimarlar tarafından tasarlanmıştır. Kapasitesi 750 kişilik bahçesi ile birlikte ; oturma düzeni yaklaşık olarak 650 kişi, kokteyl konseptlerinde ise, 1200 kişi kapasiteli bir balo salonu bulunmaktadır . Uzman ekibi ile düğün aktiviteleri en iyi şekilde yerine getirilmektedir.
 
2. La Mozza Wedding & Event Hall
La Mozza Wedding Garden salonları düğün vakti yanaşanlar için arzu edebilecekleri her türlü faaliyetlere göre tasarlanmıştır. Ayrıca açılabilir tavanlı özelliği de bulunmaktadır. Kapasitesi 500 kişilik olan alan tamamen organizasyonlarına göre şekillenebilmektedir. 900 kişilik kır bahçesi kapasitesi de bulunan bu mekan Ankara kır düğünü için talep edilen organizasyonlar için aranılan en güzel mekan.
 
3. Wonders Event & Wedding
Wonders Event & Wedding, Ankara’da En İyi 5 Düğün Mekanı Önerisi açık hava ve şehir merkezinde düğün planlaması yapmak amacı ile alan arayanlar için en mükemmel tercih olacaktır. Bahçe, havuz ve kır manzaralı konsept özelliği bulunan bu alan ideal bir tercih. Kapalı alan kapasitesi 300 kişi iken, açık alanda kokteyl konsepti içerisinde 1000 kişilik kapasitesi bulunmaktadır.

4. La Rossa Wedding 
La Rossa Wedding muhteşem mimarisi ve doğal alanda ki farklılığı ile Ankara ilimizde yer alan düğün salonu olarak düğün severlere büyüleyici bir düğün imkanı sunuyor. Doğal alan konsepti ile muhteşem bir kır düğünü imkanı tanıyor.
 
5. Club Mirador
 Doğal taş ve ahşap gibi malzemeler ile tasarlanmış olan Club Mirador Akdeniz’deki bir tatil ortamını Ankara da yaşayabilirsiniz. Mogan Gölü’ne hakim olan bir manzara ile bu büyülü bir ortam, Ankara kır düğünü için muhteşem bir tercih olacaktır.
 

Son Keşfet Yazıları