Kayseri Çiçekçiler

Gelin çiçeği ve düğün buketi çeşitlerimiz için bidugun.com
Aranan İçerik Bulunamadı

* Yukarıda yer alan aramanıza benzer tahminlere göz atın.
* Yazım kurallarına uyarak daha genel aramalar yapmayı tercih edin.
* Aşağıdaki kategorilere göz atabilirsiniz.

Anasayfaya gitmek için tıklayınız.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Hizmet verdiğin alanda müşterilerin tekliflerini topla.

Her yıl 600 bin evlenecek çift, alanındaki hizmet verenleri arıyor. Siz de hemen aramıza katılın, hizmet arayanlar ile buluşun.

ÜCRETSİZ Firmanı Ekle

Tüm İlçeler Çiçekçiler

Tüm Şehirler Çiçekçiler

Çiçek Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli? 

Düğün için çiçekçi konusu aslında oldukça geniş bir konudur. Düğün esnasında kullanılan çiçekler gelin buketi, damat yaka çiçeği ve düğün mekanı çiçekleri gibi üçe ayrılmaktadır. Gelin buketi üzerinde yer alan çiçekler genel olarak mevsim renklerine göre seçilmelidir Bunun yanı sıra mevsimsel çiçeklerin seçilmesi uygun fiyatları beraberinde getirir.
 
Bu duruma ek olarak sonbahar gibi mevsimlerde mutlaka koyu çiçekler kışın ise beyaz ve kırmızı çiçekler tercih edilir. Bu alanda tercih ettiğiniz çiçekçi sizlere yardım edecektir ancak talep ettiğiniz çiçek nadir bir çiçekse çiçek hakkında önceden bilgi vermeniz gerekir. Eğer bu alanda bütçeniz orta halli ise genel olarak hemen her yerde bulunan çiçekleri tercih ederek Buket ikinizi uyguna getirebilirsiniz. Aynı zamanda gelin buketinin maketi çiçekçi tarafından talep edilebilir ve saklanabilir. Mekan konusunda çiçek seçimi yapılıyor ise bu alanda organizasyon şirketleri üzerinde yardım alınabilir Bunun yanı sıra kendiniz hazırlamak isterseniz temize uygun renklerde çiçekleri tercih ederek hoş bir görünüm yaratmak mümkündür. Özellikle kır düğünü gibi düğün seçeneklerine çiçeklere ağırlık verilmekte olup papatyaya büyük bir ilgi bulunmaktadır. 

Çiçekçi Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? 

Düğün için gerçekleşen çiçekçi seçim esnasında mutlaka çiçekçiler incelenmeli ve çiçeklerin müşterilerinin memnuniyeti gibi detaylar dikkat ederek düğününüz için ideal çiçekçi bulmanız mümkündür. Çiçekçi için belirlediğimiz firma genel olarak standart ve aynı modelleri yapıyor ise bunun yerine farklı bir çiçekçi tercih ederek farklı modeller ile düğününüze renk katabilirsiniz. Günümüzde bu alanda hizmet vermekte olan birçok çiçekçi firması olup düğünlere eşsiz bir güzellik katmaktadır. İyi bir araştırma ile ideal çiçekçi firması bulunabilir.
 
Aynı zamanda çiçekçi hizmetine karşı mutlaka firma ile kontrant imzalamanız gerekir. Ancak kontrat imzalamadan önce bazı detaylara dikkat ediniz. Bu detaylar ;
 
• Düğün mekanları ile daha önce çalışmış firmalar tercih edilmelidir. 
• Çiçekten sabit bir fiyat alınız. 
• Zamanında ve canlı bir şekilde teslim edileceğine dair garanti talep ediniz. 
• Yaptığımız anlaşma üzerinde çiçek detaylarını not alınız. 
• Her ihtimale karşı ikinci seçim olarak farklı çiçek seçimleri gerçekleştiriniz.
 
Çiçek Fiyatları Nedir?
 
Düğünlerde eşsiz bir güzellik yansıtan birçok çiçekçi tarafından sunulan çiçekler genel olarak bir çok firma tarafından hemen hemen aynı fiyatlar ile karşımıza çıksa da günümüzde bulunması zor olan bazı çiçekleri yer almaktadır. Çiçeklerin düğününüzde bulunmasını talep ediyorsanız bu alanda ek bir ücret ödemeniz gerekecektir. Çünkü nadir çiçeklerin fiyatları daha yüksek rakamlar olur.
 
Yanı sıra mevsim çiçekleri tercih ettiğiniz takdirde karşınıza çıkan fiyatlandırma daha uygun ve bütçenize uygun olurken mevsim dışı çiçekleri tercih ettiğiniz takdirde fiyat listesine ek ücretler eklenebilmektedir. Bu fiyatlar üzerinde araç süslemesi gibi detaylar da yer almakta olup her ek talepte ek ücret firmalar tarafından gerçekleşmektedir.