Uşak Damatlık

İstediğiniz renklerde ve modellerde size uygun damatlıklar için bidugun.com
Aranan İçerik Bulunamadı

* Yukarıda yer alan aramanıza benzer tahminlere göz atın.
* Yazım kurallarına uyarak daha genel aramalar yapmayı tercih edin.
* Aşağıdaki kategorilere göz atabilirsiniz.

Anasayfaya gitmek için tıklayınız.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Hizmet verdiğin alanda müşterilerin tekliflerini topla.

Her yıl 600 bin evlenecek çift, alanındaki hizmet verenleri arıyor. Siz de hemen aramıza katılın, hizmet arayanlar ile buluşun.

ÜCRETSİZ Firmanı Ekle

Tüm İlçeler Damatlık

Tüm Şehirler Damatlık

Damatlık
 
Karşınızda muhteşem şekilde hazırlanmış bir gelin düşünün. Siz de onun yanında en az onun kadar muhteşem görünmek isteyeceksiniz. Bunun için de en önemli nokta damatlık ile başlıyor.
 
Damatlık seçimi yapmak istiyorsanız öncelikle ne almak istediğinize karar vermeniz gerekiyor. Kendi vücut tipinizi ve tarzınızı en iyi siz bilirsiniz. Bunun için kendinize en uygun damatlık seçimini de yine siz yaparsınız.
 
Bir de damatlık seçimi yapmadan mekanı belirlemiş olmanız sizin avantajınıza olacaktır. Çünkü mekânın konseptine uygun bir damatlık sizi daha hoş gösterecektir. Ayrıca evleneceğiniz insanın fikrini almanız da yine seçim yaparken size kolaylık sağlayacaktır. 

Damatlık Nereden Alınır? 

Damatlık seçimi yaparken kendi vücudunuza uygun ve tarzınızı yansıtacak ürünler tercih etmeniz doğru bir seçim olacaktır. Mekana göre yapacağınız damatlık seçimleri ile de bütünleyici bir konsept oluşturabilirsiniz. Ayrıca evleneceğiniz kişi ile fikir alışverişinde olmak da seçeceğiniz her urun konusunda daha sağlıklı olacaktır bu sayede birbirini tamamlayan çiftler olabileceksiniz.
 
Damatlık için pek çok farklı renkte, kumaşta ve modelde seçenek bulunuyor. Damatlık satın almak için mağazalardan deneyerek seçim yapabilirsiniz. Eğer tarzınıza uygun bir damatlık bulamazsanız internet üzerinden de farklı modeller bulabilirsiniz ve sipariş edebilirsiniz.
 
Ancak eğer internet üzerinden online olarak damatlık alacaksanız düğünden iki üç hafta hatta bir ay önceden sipariş vermeniz daha doğru olacaktır. Çünkü alacağınız ürün beklentilerinizi karşılamayabilir. Ya da gelen ürünler size bol olabilir bu sebepten dolayı da tamirat gerekebilir. 

Damatlık Seçerken Nelere Dikkat Etmeli? 

Öncelikle damatlık seçimi yaparken daha önce de bahsettiğimiz gibi mekâna göre bir tercih yapmanız doğru olacaktır. Ancak tabii ki damatlığınızın mekanla uyumu kadar gelinle uyumu da oldukça önemlidir. Gelinliğin rengine ve kumaşına göre bir damatlık seçimi yapabilirsiniz.
 
Seçeceğiniz ceketin vücudunuza tam oturması gerekiyor. Ceketin vücudunuza oturup oturmadığını anlamak için omuzlarını kontrol edebilirsiniz. Ayrı ceketiniz bileğinizin biraz üzerinde kalmalı ve içinde rahat hareket edebiliyor olmalısınız.
 
Damatlık için gömlek seçimi yaparken yine ceketiniz gibi vücudunuza tam oturan bir gömlek seçmelisiniz. Ayrıca gömleğin de yine ceketiniz gibi sizi sıkacak kadar olmaması gerekiyor. Bir de gömleğin manşetlerinin ceketin vehimden 2 - 3 cm kadar dışarı çıkması ideal bir görünümdür.
 
Damatlık için pantolon seçimi yaparken de yine pantolonunuzun belinizi sıkmaması gerektiği detayına dikkat etmeniz gerekiyor. Bunun için pantolon seçimi yaparken oturup sizi sıkıp sıkmadığını denemeniz gerekir. Çünkü uzun süre hareket halinde olacağınız bir gece için rahat olmanız oldukça önemlidir.
 
Damatlığınıza farklı aksesuarlar katmak isteyebilirsiniz. Bunlar; papyon, kol düğmesi, fular ya da yelek olabilir. Bu aksesuarlar sayesinde kombininizi daha kendinize has bir tarza getirebilirsiniz.
 
Damatlık ya da gelinlik için alacağınız parçaları kesinlikle son ana bırakmamanız gerekiyor. İllaki düğün zamanı damatlık almak zorunda değilsiniz. Uygun fiyatlı bir damatlık olduğu zamanda damatlık alabilirsiniz bu sayede zaten pek çok masraf yapacağınız düğünün yanında bunların masrafını biraz olsun azaltabilirsiniz.
 
Damatlık Fiyatları Ne kadar?
 
Damatlık fiyatları markalaragöre değişiklik göstermektedir. Düğün bütçenizin ne kadarını damatlığa ayıracağınıza göre uygun fiyatlı ya da daha pahalı damatlıklar bulabilirsiniz. Ancak damatlık fiyatları 1000 TL ile 5000 TL arasında değişiklik gösterebiliyor.