Düğün Davetiyesi Yaptırabileceğiniz 5 Firma

Düğün Davetiyesi Yaptırabileceğiniz 5 Firma

O özel günü geldi çattı. Artık davetlilerinize bu özel gün için duyuru yapacağınız düğün davetiyesi seçimi zamanı da geldi çattı. Ama nasıl bir düğün davetiyesi olacak? Düğün davetiyesinin içeriği nasıl olmalı ? Davetiye tasarımı nasıl olmalı? İşte tüm bu merak edilenlere dair bu yazımızda sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.
 
Düğün davetiyesi, davetlilerin gelin damat ve organizasyonuyla ilgili olarak güzel durumları haber veren belgeler olacaktır. Bir misafiriniz, düğün davetiyenizi alarak açtığı zamanda sizlere nasıl bir düğün hayal ettiğiniz ile ilgili fikir sahibi olacaktır . Bunun yanında düğün davetiyelerinin tasarımları yaptırılmadan evvel nasıl bir düğün planladığına dair hareket edilmelidir . Kır düğünü teması ile bir düğün planlanıyor ise başka, evlendirme dairesinde yapılacak ise davetiye başka tür tasarımlar ile oluşturulmasına dikkat edilmelidir.
 
Düğün davetiyesi konusunda en önemli dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta, tasarımın verdiği iletişim mesajlarıdır. Evlenecek insanlar cıvıl cıvıl ya da ağır başlı karakterlere sahip olan kişiler olabilir. Bu duruma göre kendilerini yansıtmaktadır. Düğün davetiyelerinde davetlilere hitap edilecek dil bu yüzden farklılaşmaktadır. Düğün gününü duyuracağınız ve tüm tanıdıklara ilan edeceğiniz belge düğün davetiyesi olacaktır . Düğün davetiyeleri seçilirken zorlu bir süreç olan bu aşama da dikkat edilmesi gereken ince detaylar da bulunmaktadır . Düğün hazırlıklarınızı , düğün temanızı ve düğün stilinizi yansıtacak olan düğün davetiyelerinin kullanılması üzere birçok hazırlık malzemesi bulunmaktadır . Düğün davetiyesi konusunda hazır seçeneklerden seçim yapılabileceği gibi tamamen çiftlere özel tasarımda yaptırılabilir. Bu durumda kararsız kalınıyor ise yazı tipi seçimine göre yaptırılabilir . Düğün davetiyesi gönderilecek davetlilerin listesini erkenden hazır edilmesinde fayda var. Davetlilerin gelip gelmeyeceklerini haberdar edilmesi oldukça önemlidir. Çünkü düğün törenlerinin tüm oturma sistemi bu sebeple etkilenecektir. Düğün töreni ile ilgili her organizasyonda olduğu gibi, davetiye düzenlenmesi konusunda da hareket edilmesi faydalı olacaktır.
 
Düğün Davetiyesi Firmaları
 
 
1.Duru Atölye
İstanbul’da bulunan bu firma , evlenecek olan çiftlerin birbirinden güzel düğün davetiye örnekleri hazırlamaktadır. Genel de çok sade modeller ve desenlerle tasarladıkları tasarımları hazırlamaktadır.
 
2.Davetiye Rengim
Düğün davetiye tasarımlarıyla dikkat çeken firmalardan bir diğeri de Davetiye Rengim firmasıdır. Şeffaf temalı tasarımları ile şık dokunuşlar yapmaktadır. Ayrıca tasarımlarında mühürleme işlemleri de bulunmaktadır.
 
3. Forinvite
Forinvite, düğünlere online olarak davet edilmesi imkanı verilmektedir . Ayrıca kağıt kullanılmadan doğa dostu davetiyeleri üretmektedir.
 
4. Boutique.D’lara
Boutique.D’lara, renkli ve özgün davetiye tasarımları ile dikkati çeken firmalardan biridir. Firmanın düğün davetiye fiyatları da oldukça uygun. Birçok tasarımı bulunan firma üretimini uygun fiyatlar ile gerçekleştirmektedir.
 
5. Yeşeren Kalem
Çiftlerin tarzını yansıtan bir düğün davetiyesi isteniyorsa iletişime geçilmesi gereken diğer bir firma. Doğa dostu davetiye tasarımlarını üreten Yeşeren Kalem, davetiye çeşitleri ile davetlilere kalıcı bir hediye olacaktır.

Son Keşfet Yazıları