Edirne'de En İyi 5 Düğün Mekanı Önerisi

Edirne'de En İyi 5 Düğün Mekanı Önerisi

Düğün salonlarının seçimi, bu özel anın en önemli aşamasıdır. Güzel ilimiz Edirne için ; Edirne’de En İyi 5 Düğün Mekanı Önerisi adlı yazımızı sizler için derledik. İşte tüm detaylar...
 
1. Alyans Yeşil Sera
Gelin ve damat adaylarının en özel günlerinden birinde davetliler ile birlikte doyasıya vakit geçireceğiniz bir davetin düzenlenmesi için bu mekan en ideal seçim olacaktır. Bugüne kadar bir çok davetliye memnuniyetle ev sahipliği yapmış bir yer . Özel günlerin de gelin ve damatlar için Edirne Düğün Salonu konusunda ne kadar doğru bir tercih olacağı ortada. Bu sebeple de güler yüzlü ve deneyimli ekibi ile bu mekan en güzeli.

2. Hilly Hotel
Şehir merkezinde 2013 yılından beri marka haline gelen Hilly Hotel Edirne Düğün Salonu olarak hizmet sunuyor. 51 özel odası bulunan hotel ayrıca sayısız davetliyi ağırlayan otel muhteşem bir konaklama imkânı sunuyor . Davetlilerin ihtiyaçları olan her konuda tek tek çözüm bulan otel eşsiz organizasyonlar da düzenlemektedir.

3. Gloria Park
Gloria Park 25 yıllık profesyonel tecrübesi ve kaliteli ekibi ile Edirne’de hizmet veren Gloria Park; Edirne Düğün Salonu olarak; düğün, nişan, sünnet, kına gecesi etkinliklerini , bireysel ve kurumsal gibi sayısız etkinliği 5 yıldızlı otel konforunda, eşsiz sunumu ile gönül rahatlığıyla gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.
 
Kır bahçesi konsepti sayesinde 2000 kişi, kapalı alanı sayesinde 1000 kişiye kadar hizmet verebilen Gloria Park, beklentilerin üzerinde bir fiziki tasarıma sahiptir.

4.Bade Kır Düğün Bahçesi
Edirne’nin en özel kır düğün bahçelerinden birinde kır düğünü yapmak istiyorsanız sizleri Bade Kır Düğün Bahçesini öneriyoruz. Işıklandırma özellikleri sayesinde ferah bir atmosferde nikâh sonrası yemekleri ile muhteşem bir atmosfer sunuyor. Bu mekanın en önemli dikkat çekici özelliği dikdörtgen masaların birleştirilerek uzun sofralar kurtulabilmektedir. Davetli sayısına göre dağınık masa düzeni de tercih edilebilmektedir . Zarif süslemelerle şık bir ortam da dizayn etme imkanı vardır. Detaylı bir tasarım tercihleri, organizasyon firmaları ile fikir alışverişinde bulunmak daha doğru olacaktır .
 
5. Rys Hotel
Faaliyete geçtiği tarihten beri profesyonel hizmet sunan Rys Hotel & Restaurant’ta bütün davetlilere şık ve konforlu bir ortamda Edirne Düğün Salonu ön plana çıkıyor. Modern tasarımları ve son teknolojik imkanları ile kaliteyi birleştirmektedir.
 
Tatil için de tercih edilen bu mekan, konukların dışında çoğunlukla tercih edilebilecek bir alandır. Davetliler için hazırlanan suitehomelar sayesinde şık tasarlanmış alanlar da eşsiz bir deneyim yaşanmaktadır. Bunun yanında eğitim, iş ya da diğer organizasyonlar için de bu alan konaklama imkânı sağlamaktadır. Davetlilerin farklı ihtiyaçları kapsamında alternatifler de üretilmektedir.

Son Keşfet Yazıları