En Zarif Gelinlik Önerileri

En Zarif Gelinlik Önerileri

Genç kızların ve çiftlerin en özel günlerinden biri olan düğün günlerinde giydikleri gelinliklerle kendilerini her anlamda prenses gibi hissetmeliler. Geçmişten günümüze bakıldığı takdirde gelinlik modelleri sürekli yenilenip güncellenmekte ve modelleri değişmektedir. Bu metinde sizlere en zarif gelinlik modellerinden bahsedilecektir.
 
Peri Kızı Modeli
 
Geçmiş yıllarda Şaşalı ve ihtişamlı olan gelinlik türlerinin son dönemde daha çok bir peri kızı havasına büründüğü görülüyor. Balon kollar ve tül eteklerle ihtişamdan daha çok gelinlerin rahatlığı önemseniyor. Son dönemde terletmez kumaştan üretilen gelinlikler, özel olarak gelinlerin istediği doğrultusunda dıkılebılır. Güpür ve dantelden çok zarif tül ve incilerle bezeli, sim detayları hâkim olan gelinlikler zarif gelinler için ilk tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Tesettürlü gelinler içinde en zarif modeller arasında üç boyutlu kabartma çiçekleri olan balon kollu gelinlikler yer alıyor. Elbette ki zarif olmak sade olmak değil. Ancak zarif denildiğinde gösterişten uzak tanımı akıllara geliyor. İnci bezeli elbise, gelinlik içinde de bir gelin oldukça zarif olabilir. Ve burada dikkat edilmesi gereken konu şudur ki zarafet giyilen elbisede değil, kişinin kendisinde olur ve kişi ne giyerse giysin benliğinde mevcut olan zarafetini etrafa ışık gibi saçar. Gelinlik içinde en doğru görüntüde olmak için vücut tipinize uygun gelinlik seçilmelidir. Beden hatlarınıza uymayan bir gelinlik içinde bir peri kızı olmayı beklemeyin. Ayrıca düz gelinlik modellerinin sade görünümü, üzerinizdeki tasarım için harcanan emek zaten ön plana çıkıyor ve bu da sızı oldukça zarif gösteriyor.
 
Sade ve Şık Olmalısınız !
 
Sade ve şık olarak siz değerli gelinleri ön plana çıkaracak gelinlikler zarif gelinlik kategorisi içinde yer almaktadır. Gelinlik görünümünde beyaz ince detayları olan düz elbiseleri zarif gelinlik olarak tercih edebilirsiniz. Uçuş uçuş gelinlikler son dönem gelinlik trendleri arasında yerini bir numara devredip adından sıkça söz ettiriyor. Hem zarif hem şık görünmek isteyen tesettürlü gelinler ise gelinliklerini şık bir pelerin ile süslüyor. Kış gelinleri de zarif olmak adına aynı şekilde beyaz mini kürk tercih edebilir. Pamuk saten düz elbiseler son dönemde sıkça tercih edilen gelinlik modelleri arasındadır. Hem şık hem zarif görünen parçalar sizler için derlendi. Tesettürlü ve Tesettürsüz gelinler için dönemin son model zarif parçaları ektedir. Sizler de kuğu gibi olmak, en özel gününüzden bahsederken keşke dememek adına koleksiyonlara göz atabilir kendiniz için en zarif gelinliği seçebilirsiniz.
 
Mekana Göre Değişiklik Yapılabilir
 
Sahil düğünlerinde; naif, uçuş uçuş gelinlikler zarif olarak nitelendirilirken aynı gelinliği saray düğününde giydiğinizde pek bir albeniniz kalmayacaktır. Görülen şu ki, parçalar bir bütün halinde seçilmeli. Duvak, gelin çiçeği, gelinlik ve düğünün gerçekleşeceği salon ortak bir bağlamda incelenip en doğru kararlar verilmeli
 
En özel gününüzde peri kızı olmanız dılegımız ile ..

Son Keşfet Yazıları