İstanbul'da Kır Düğünü Yapmak İsteyenler İçin Öneriler

İstanbul'da Kır Düğünü Yapmak İsteyenler İçin Öneriler

İstanbul’da Kokteyl Düğünleri
 
Ülkemizin altın illerinden biri olan güzel İstanbul’umuzda Kır düğünü yapmak isteyenler için bazı mekanlar hakkında detayları derledik. İşte İstanbul’da Kır Düğünü Mekanları...
 
İstanbul’da Kokteyl Düğünleri Nerede Yapılmalı? Kokteyl Düğün Yerleri Neresi?
 
İstanbul Kokteyl Düğün Mekanları
 
1. Enorme Jardin
Beykoz’da bulunan bu güzel mekan, çiftlere yeşil bir alan içerisinde muhteşem bir düğün imkanı tanıyor . Enorme Jardin dere ve göl manzarası ile birbirinden şık ve özel dekorlar ile tasarlanmış bir mekandır.
 
Enorme Jardin yemekli planlamalarda; 750 davetli , kokteyl planlama da ise 1.000 davetli ağırlamaktadır. Oturma planlaması nasıl talep ediliyorsa o şekilde oluşturulmaktadır .
 
2.Teras 212 Beşiktaş
Beşiktaş da yer alan yeşil ve mavi tonlamalar ile ön plana çıkmaktadır. Teras 212, etkinliklerde müthiş bir İstanbul ve Boğaz manzarasıyla hizmet vermektedir . Mekanın yemekli etkinlikleri için 600 davetli, kokteyli etkinlikler içinse 800 davetli kapasitesi bulunmaktadır . Alanın karşılama kokteyli, alkol, süslemeler gibi hizmetleri de içeren farklı paketleri bulunmaktadır . Her bütçeye ve taleplere en uygun olan paketler tercih edilmektedir .
 
3. Katoniki
Ataşehir’de bulunan bu alan , ​​​İstanbul kokteyl düğünleri için ideal seçeneklerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır . Klasik düğünlerden uzak, daha çok doğa havasında bir ortam sunmaktadır. Alanda Boğaz manzarası muhteşem bir şekilde seyredilmektedir.
 
Katoniki’de yapılan tasarımlarda; ahşap detaylar, alana daha da samimi bir hava katmaktadır. Bunun yanında duvarlarda kullanılmakta olan led ışıklandırma da çok güzel fotoğrafların ortaya çıkmasını sağlamaktadır .
 
4. Qubbe Life
Gaziosmanpaşa’da yer alan mekanın açık ve kapalı iki farklı bir alanı bulunmaktadır. Her iki alanda da 1.000’e kadar davetli ağırlayabilmektedir.
 
İstanbul kokteyl düğünleri masaları, istenildiği gibi dekore edilmektedir. Düğün mekanının şıklığını ise kaliteli kumaş örtüler, porselen servis takımları, ışıklandırmalar , çiçek ve çeşitli aksesuarlar tamamlamaktadır.
 
5. Armonia Lounge
Bayrampaşa’da bulunan bu mekan ; 6-7 metre tavan yüksekliğine sahip bir alandır. Alanda 700 kişiye kadar davetli ağırlanabilmektedir .
 
Özel anların fotoğrafların da bu alan oldukça biçilmiş bir kaftan . Alanda bulunan yapay göller ve şelalelerle ile dolu olan yemyeşil teması İstanbul kokteyl düğünleri konusunda içinizi açacak.
 
İstanbul’da Tarihi Temalı Kokteyl Düğün Mekanları
 
1.Cemile Sultan Korusu
Üsküdar’da bulunan Cemile Sultan Korusu, 1.000 davetli kapasitesi ile İstanbul kokteyl düğünleri için ideal mekanlardan biri. Kokteyl düğün yapmak isteyenler için en iyi seçeneklerden biri olan bu alan oldukça sevilen bir yer.
 
2. Fuat Paşa Yalısı
Sarıyer’de bulunan bu alan, kokteyl düğünleri için tercih edilen yerlerden biri. Tarihi yalı, romantik ve lüks tasarımı sayesinde konuklara harika bir deneyim sunmaktadır. Yemekli davetli sayısı 300 davetliye kadar çıkabilen mekanda 300 kişiye kadar da kokteyli hizmet verilmektedir.
 
Bu tarihi alanın açılır kapanır tavanının olması her hava koşuluna uygun bir ortamı sunmaktadır . İstanbul kokteyl düğünleri mekanı bembeyaz duvarlar, uyumlu masalar ve servis takımları ile tamamlanmaktadır.

Son Keşfet Yazıları