İstanbul'da Sosyal Tesislerde Düğün Yapılacak Olan 5 Yer

İstanbul'da Sosyal Tesislerde Düğün Yapılacak Olan 5 Yer

İstanbul ilinde yaşayan çiftler için bir çok sayıda sosyal tesis alanı hizmet vermektedir . Açık ve kapalı mekan sosyal tesisler ile bir semtte, özellikle sosyal tesisler sayesinde fiyatları ile çiftlerin tercihleri arasında ön plana çıkmaktadır. Bu açıdan İstanbul içerisinde yer alan bazı İstanbul'da Sosyal Tesislerde Düğün Yapılacak Olan 5 Yer hakkında detaylı bilgileri sizler için derledik.
 
İstanbul Sosyal Tesis Fiyatları
İstanbul sosyal tesisler arasında bulunan bazı mekanlar; düğün, nişan konusunda hizmetler vermektedir. Bunun yanında tesisler, İstanbul’da en uygun organizasyon fiyatları seçenekleri ile çoğunlukla tercih edilmektedir. Yeni evlenecek olan çiftlerin rahat bir düğün organize edilmesi için ilk tercih edilmelidir. Sosyal Tesislerin fiyatları uygun olsa dahi detaylı bilgi iletişim adresleri ile ulaşılacak alınabilir.
 
1. İBB Florya Sosyal Tesisleri
Oldukça güzel bir deniz manzarasına sahip olan bu alan sahil bölgesinde 121 dönümlük epey büyük bir arazi üzerine kurulmuştur. İBB Florya Sosyal Tesisleri; farklı konseptlere sahip olan bir yerdir. Ayrıca bu alanın açık ve kapalı alanları da bulunmaktadır.
 
 
 
2. Yeşilyurt Spor Kulübü
Yeşilyurt Spor Kulübü Restaurant ile deniz manzarası arasında muhteşem doğası ile eşlik eden palmiyeler bulunuyor . Bu düğün mekanında yağmur ya da rüzgar gibi olumsuz hava koşullarından endişe etmeye hiç gerek yok. Çünkü mekan korumalı bir alan. Terası, denize sıfır gibi duruyor. Hatta hiç bir farkmeksizin evlilik heyecanı yaşayan çiftlere büyük bir özveri ile ev sahipliği yapıyor. Tüm organizasyonlarını burada yaptıran kişiler yemeklerin lezzetinden de oldukça memnun.
 
3. İBB 1453 Çırpıcı Sosyal Tesisleri
Yemyeşil bir alan içerisinde yer alan İBB 1453 Çırpıcı Sosyal Tesisi, muhteşem bir düğün salonu mimarisinin en güzel örneklerinden bir tanesi. İstanbul sosyal tesis tasarımı gereği; geniş ve yüksek tavanlı, tamamen camlarla çevrili ferah mı ferah bir alan.
 
İstanbul sosyal tesis, görselliğine önem veren bir gelin adayı için paha biçilemez bir alan.
 
4. Gönül Davet
Balo salonu tasarımına göre dizayn edilmiş olan bu alan yüksek tavanlı bir mekan. Oldukça havalı olan loca sistemiyle fazlası ile dikkat çeken bu alan, beyaz ve altın tonlarının hakim olduğu işık bir dekorasyona sahip. Organizasyonlarını burada yapmak isteyenler için mekan süslemelerinde genel de dekorasyona uyumlu süslemeler tercih ediliyor.
 
Ayrıca alanında uzman, güler yüzlü çalışanları ve yakından ilgili yönetime sahip bu alan; oldukça samimi ve sıcak bir atmosfer ile hizmet vermektedir.
 
5. Hayat Düğün
Oldukça ilginç olan iç mimarisiyle klasik düğün mekanlarının konseptlerine göre oldukça iddialı bir alan . Gelişmiş ışıklandırma imkanı ile salon görselliği konusunda güçlü bir performans sağlıyor. Yüksek havalandırma sistemlerine sahip yüksek tavanlı salon oldukça ferah bir görünüm sağlamaktadır. Oldukça modern tasarımı sayesinde oldukça ilgi çekici bir alan. Tavan ve ışıklandırma sisteminin avantajı bu alanın ön plana çıkmasına neden oluyor.

Son Keşfet Yazıları