İzmir'de Kır Düğünü Yapılacak 5 Yer

İzmir'de Kır Düğünü Yapılacak 5 Yer

İzmir kır düğünü, İzmir kır düğün salonları, İzmir kır düğünü salonları nerede? Hayallerinizde ki kır düğününü organize etmek için kır düğünü mekanları hakkında tüm detaylarını sizler için derledik.
 
1.İzmir Kaynaklar Kır Düğünü Mekanları
İzmir, Kaynaklar da bulunan İzmir kır düğünü mekanları oldukça geniş alanlardan oluşmaktadır . Geniş ve yemyeşil alanları ile bu semtte yer alan kır düğünü mekanları alkollü ve alkolsüz olarak hizmet sunmaktadır . Yaklaşık olarak 950 kişilik davetli kapasitesine sahip olan Vera Düğün Salonu bu mekanların en ideal olanıdır.
 
Kaynaklar semtinde yer alan diğer bir kır düğünü mekânı, Karnaval Luxury ile çok güzel İzmir kır düğünü yapılabilir . Bu mekan yaklaşık olarak ; 20.000 m2 geniş alanı ile tüm etkinliklerin kolayca yapılabileceği bir alana sahiptir. Bu mekanın davetli başı fiyatları 30 ile 35 TL arasında değişmektedir .
  
2.İzmir İnciraltı Kır Düğünü Mekanları
İnciraltı da yer alan mekanlar, İzmir kır düğünü konularında akla ilk gelen mekanlardır. İnciraltı semtinde yer alan Gözde Wedding House ilk sırada yer almaktadır. 850 davetli alanı ile İnciraltı semtinde bulunan mekanlar arasında özellikle çok tercih edilmektedir. Bu alanın davetli başı fiyatları ise 30 TL’den başlamaktadır.
 
3.İzmir Bornova & Bayraklı Kır Düğünü Mekanları
İzmir kır düğünü salonları arasında Bornova ve Bayraklı semtlerinde bulunan alanlar oldukça popüler alanlardır. Bu alanların bazıları ; Pakize, Selera Restaurant, Şahika Ocakbaşı Restaurant, Homeros Vadisi Düğün Salonu, gibi farklı kur düğün salonları yer almaktadır. Bu alanların Kapasitesi yaklaşık 300 davetlidir. Yemekli düğün ve kokteyl etkinlikleri de bu mekanlarda gerçekleştirilmektedir. Bornova da yer alan Sakize ise, hem açık hem de kapalı kısımları olan bir mekandır. Yaklaşık olarak 500 davetli kapasitesine sahip bu mekanının kişi başı fiyatı ise 80 TL’den başlamaktadır.
 
4.İzmir Güzelbahçe Kır Düğünü Mekanları
Güzelbahçe kır düğün mekanları , oldukça geniş alanları ile özellikle kalabalık organizasyonlarda rahatlıkla ev sahipliği yapmaktadır . İzmir kır düğünü mekanları arasında bu bölgede yer alan ; Floryalı Restaurant, Şamdan Kır Düğün Salonu, Dream Park Garden gibi birçok farklı kır düğünü mekânı bulunmaktadır. İzmir ikimizin bu bölgesinde yer alan alanların detayları ve organizasyonlar hakkında merak edilen her konu da firmalar yardımcı olmaktadır.
 
5.İzmir Buca Kır Düğünü Mekanları
Buca’da bulunan düğün mekanlarının fiyatları hafta içi ve hafta sonu olarak ikiye ayrılmaktadır.
 
Buca’da yer alan Aşk Olsun Düğün Salonu ön plana çıkmaktadır. Aynı zamanda da yine Buca’da Kırçiçeği Event Hall’de ön plana çıkan alanlar arasında. Bu mekanın organizasyonları için yemekli menü fiyatları davetli başı 50 TL, kokteyl menü fiyatlarında ise davetli başı 30 TL’den başlamaktadır. İzmir kır düğünü mekanları arasında bulunan başlıca mekanları sizler için hazırladık. Bu mekanlarla ilgili en doğru bilgiyi, mekanların web sitelerinden alabilirsiniz.

Son Keşfet Yazıları