Kır Düğünü Yapmanın Ayrıcalıkları

Kır Düğünü Yapmanın Ayrıcalıkları

Kır düğünü yapmanın ayrıcalıkları oldukça fazladır. Özellikle son zamanlarda yeni çiftlerin en çok tercih ettikleri düğün konseptleri arasında olan kır düğünü, mekan seçimi açısından ön plana çıkmaya başladı. Kır düğünü yapmak için sadece hava koşullarının yağmurlu olmamasına dikkat etmeniz yeterlidir. Özellikle kapalı düğün salonlarından bıkan ve açık alanda doğayla iç içe bir düğün yapmak isteyenler için kır düğünü oldukça popülerdir. Sıcak yaz ayları düşünüldüğünde neredeyse kimse kapalı ortamlarda düğün yapmak istemez. Kır düğünü ile doğanın sunacağı açık ve samimi bir ortam eşliğinde gönlünüzün dilediği gibi özgür olabilirsiniz. Dolayısıyla açık havada olmanın size katacağı huzur ile düğününüz çok daha keyifli ve eğlenceli olacaktır.
 
 Konseptlere Daha Uygun
 
Her ne kadar kapalı bir salonda düğün yapmanın da avantajları bulunsa da özellikle gelen davetliler sigara kullanıyorlarsa sık sık salonun dışında sigara içebilecekleri bir yer ararlar. Fakat kır düğününde böyle bir durum yaşanmayacağı için düğünün bölünmesi ve davetlilerin düğündeki hiçbir anı kaçırmayacak olmaları adına son derece önemlidir. Böylelikle davetliler baştan sona düğünün tüm sürecini kesintisiz bir şekilde takip edebilme fırsatı bulacaktır. Evlenecek çiftler özellikle düğünlerinde maytap, havai fişek, yapay şelale ve ateşli gösteriler gibi konseptlerin olmasını istiyorlarsa kır düğünü bulunmaz bir nimettir. Aksi halde kapalı düğün salonlarında bunların hiçbiri gerçekleşmez. Bir düğün için ileriye dönük bırakılacak belki de en önemli anılar fotoğraflar ve videolar eşliğinde saklanabilir. Dolayısıyla kır düğünü yaparak özellikle de gün ışığının ve doğanın büyüleyici güzelliğini fotoğraflarınıza ve videolarınıza yansıtabilirsiniz.
 
 
Kır düğünü yapmanın ayrıcalıkları arasında belki de en göz çarpanı davetlilerin çocukları konusudur. Kapalı ortamlarda çabuk sıkılan ve sıkıldığı için de yerinde duramayıp sürekli birilerini rahatsız eden çocuklar, kır düğünü ile kendilerini doğanın içine atarak enerjilerini en güzel şekilde dışarı vuracaklardır. Bunun yanında bir de çocuklarla ilgilenecek birinin olması onlar için çok daha keyifli ve eğlenceli bir duruma dönüşecektir. Kapalı düğün salonlarında en rahatsız edici durumların başında çalan müziğin oldukça baş ağrıtıcı olması gelir. Fakat kır düğünü ile bu müziğin gürültüye dönüşmeden herkesi memnun edeceğine emin olabilirsiniz.
 

Son Keşfet Yazıları