İzmir Kulüpler ve Davet Alanları

Kulüp ve davet alanlarında düğün organizasyonunun incelikleri, şehrinin davet alanı listeleri ve bütçeni yormayacak özel indirimler bidugun.com'da!
Aranan İçerik Bulunamadı

* Yukarıda yer alan aramanıza benzer tahminlere göz atın.
* Yazım kurallarına uyarak daha genel aramalar yapmayı tercih edin.
* Aşağıdaki kategorilere göz atabilirsiniz.

Anasayfaya gitmek için tıklayınız.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Hizmet verdiğin alanda müşterilerin tekliflerini topla.

Her yıl 600 bin evlenecek çift, alanındaki hizmet verenleri arıyor. Siz de hemen aramıza katılın, hizmet arayanlar ile buluşun.

ÜCRETSİZ Firmanı Ekle

Tüm İlçeler Kulüpler ve Davet Alanları

Tüm Şehirler Kulüpler ve Davet Alanları

Kulüpler ve Davet Alanları

Şık ve büyük bir düğün töreni gerçekleştirmek istiyorsanız düğün mekanı olarak yaşadığınız yerde bulunan kulüpler ve davet alanları tercih edebileceğiniz mekânlardandır. Kulüpler ve davet alanları büyük davetler için ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca bu mekanlar pek çok organizasyon için kusursuz bir konsept sunuyor.
 
Mekan konsepti için istediğiniz tarz neyse ona göre bir organizasyon yapabilmeniz için size yardımcı olan kulüpler ve davet alanları bulunuyor. Ayrıca birbirinden güzel ve farklı pek çok konsept için harika çalışmalar yürüten mekanlar bulabilirsiniz. Sunmuş oldukları büyük bahçeler ya da salonlar ile hayallerinizdeki gibi bir düğüne sahip olabileceksiniz.
 
Eğer büyük bir düğün planlıyorsanız bir kokteyl düzenleyebilirsiniz. Yemekli bir düğün istemiyorsanız açık büfe ve kokteyl konsepti ile bir kutlama yapabilirsiniz. Kulüp ve Davet Alanları sundukları tüm imkanlar ile ilk sırada yer alan mekanlar arasındadır.

Kulüpler ve Davet Alanlarında Düğün

Kulüpler ve Davet Alanları sayesinde istediğiniz konsepte uygun bir organizasyon gerçekleştirebilirsiniz. Size örnek olarak en popüler şehirlerden olan İstanbul için Kulüp ve Davet Alanları adına kullanabileceğiniz mekanlardan bahsedeceğiz.
 
Teras 212 Beşiktaş mekanı sayesinde düğünlerinizi unutulmaz kılabilirsiniz. İstanbulun en merkezi konumlarından birinde bulunuyor olması da avantajlardan biridir. Bu doğrultuda ulaşım konusunda ne siz ne de davet edeceğiniz insanlar sorun yaşamayacaktır.
 
100 kişiden 1000 kişiye kadar misafir ağırlama kapasitesi bulunmaktadır. Boğazın eşsiz manzarası sayesinde sevdikleriniz ile fazlasıyla keyifli vakit geçireceksiniz. Ayrıca bu mekânda dilediğinizi konsepti ayarlayabilirsiniz ve organizasyonunuzu bu yönde gerçekleştirebilirsiniz.
 
Kulüpler ve Davet Alanlarında Düğün Mekanı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?
 
Kulüpler ve Davet Alanları içerisinde gerçekleştireceğiniz davetlerde dikkat etmeniz gereken en önemli nokta yiyecek içecekler ve tecrübeli çalışanlardır. Yiyecek içecekler oldukça önemli bir konudur ve bu konuda tecrübeli firmalar ve mekanlar ile çalışmanız daha doğru olacaktır. Bunun yanında sizi ve misafirlerinizi memnun edecek kapasitede çalışanların olması da yine konseptinizi ve organizasyonunuzu eşsiz kılacaktır.
 
Tüm bunların yanında güler yüzlü ve sıcak kanlı bir ekiple çalışmanız da yine gününüzü güzelleştirecek ayrıntılardan biridir. Uzun zamanlar boyunca otellerde ve farklı pek çok yerde çalışan tecrübeli bir kadro tercih etmeniz gerekiyor. Ayrıca hızlı ve dinamik bir servis ekibine sahip bir mekan sayesinde davetinizi kusursuz bir hale getirebilirsiniz.
 
Kulüpler ve Davet Alanlarında Düğün Fiyatları Nasıldır?
 
Örnek vermiş olduğumuz şehir olan İstanbuldan yola çıkarak kulüp ve Davet Alanları seçimi konusunda fazla zorlanacağınız şehirlerden biri olduğunu söyleyebiliriz.
 
Düğünüzü bir parti havasında gerçekleştirmek istiyorsanız yönelmeniz gereken mekanlar kulüp ve davet alanları olarak karşınıza çıkıyor. Ayrıca bu mekanlar samimi ve şık bir atmosfere sahip. İstanbulda bulunan pek çok davet mekanı boğaz manzarası da sunmaktadır.
 
Kulüp ve Davet Alanları için fiyatlandırma yapılması tamamen hizmetlere bağlı olarak değişmektedir. Çalınmasını istedğiniz müzik ve sunulmasını istediğiniz yiyecek içeceklere göre fiyatlar değişiyor.
 
Kulüp ve Davet Alanları için davet kapasitesi konusu her mekana göre değişiklik göstermektedir. Az veya çok kişili davet mekanları bulunmaktadır. Yemekli menüler için en az 80-100 TL ve kokteyl menüler için en az 50-80 TL civarında fiyatlar ile karşılaşmanız mümkün.
 
Ancak şunu söyleyebiliriz 300 kişilik bir davet için en az maliyet 30.000 Tl civarında olmaktadır.