İzmir Sosyal Tesisler

Özel günleriniz için sosyal tesisler eğlence, düğün, yemek, kokteyl, kahvaltı organizasyonları ile bidugun.com' da. Hemen ücretsiz teklif alın.
Aranan İçerik Bulunamadı

* Yukarıda yer alan aramanıza benzer tahminlere göz atın.
* Yazım kurallarına uyarak daha genel aramalar yapmayı tercih edin.
* Aşağıdaki kategorilere göz atabilirsiniz.

Anasayfaya gitmek için tıklayınız.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Hizmet verdiğin alanda müşterilerin tekliflerini topla.

Her yıl 600 bin evlenecek çift, alanındaki hizmet verenleri arıyor. Siz de hemen aramıza katılın, hizmet arayanlar ile buluşun.

ÜCRETSİZ Firmanı Ekle

Tüm İlçeler Sosyal Tesisler

Tüm Şehirler Sosyal Tesisler

Sosyal Tesislerde Düğün

Sosyal tesisler, dernek veya vakıflar tarafından sahip olunan organizasyon alanları olarak hizmet verir. Yeni evlenecek kişilerin farklı mekan arayışları için en iyi seçenek sosyal tesislerde düğün imkanıdır. Genellikle sosyal tesisler sunduğu avantajlardan dolayı bu alanda oldukça fazla tercih edilir. Sosyal tesisler üzerinde evlenecek çiftler için mekanın yanı sıra birçok yan hizmette sunulur. Sunulan hizmetlere örnek verilecek olursa yemek servisi, fotoğrafçı, ses ve sahne hizmeti ve engelli girişi gibi başlıca hizmetler söylenebilir.

Kullanılan sosyal tesisler çiftler tarafından talep edilen özel konsept tasarımlar ile de uyum sağlayarak esnek bir ortam imkanı sunmaktadır. Bundan dolayı oldukça cazip bir düğün seçeneği haline gelmiştir. Sosyal tesisler üzerinde düğünün en büyük avantajı istenilen konsepti oluşturma imkanı sağlanmasıdır. Yeni evlenecek çiftler istedikleri konsepti belirleyerek hayalini uygun bir düğün ortamını kolaylıkla oluşturabilir. Çoğunlukla sosyal tesisler de kir düğünü ve havuz başı konseptleri sıklıkla tercih edilmektedir. Şehrin gürültüsünden ve kalabalığından sıkılan çiftler için mutluluğu paylaşacakları ideal bir ortam olacaktır. 

Sosyal Tesislerde Düğün Mekanı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?


Düğün mekanı seçerken dikkat edilmesi gereken unsurlar farklılık gösterebilir. Bundan dolayı sosyal tesislerde düğün yapacak kişilerin başta dikkat etmesi gereken faktörler bulunur. Öncelikle davetli sayınız seçeceğiniz sosyal tesis için oldukça önemli bir unsurdur. Çünkü davetli sayısının artması beraberinde masa ve sandalye artışı gibi diğer maddeleri de etkileyecektir. Bundan dolayı mekan seçimi esnasında davetli sayısı en önemli etkendir.
 
Sosyal Tesis ile ilgili olarak dikkat edilmesi gereken önemli durumlardan bazıları ise şu şekilde karşımıza çıkıyor;
 • Mekan için ayrılan bütçe,
 • Mekanın ulaşım imkanı,
 • Mekan için istenilen konsepti,
 • Mekanın kapasitesi,
 • Davetli menü seçenekleri,
 • Mekan içerisinde çalışan sayısının yeterli olup olmadığı hizmetler hakkında bilgi alınarak son karar verilmelidir.
 
Sosyal Tesislerde Düğün Fiyatları Nasıldır?

Sosyal tesisler kamu ve belediye kurumlarına ait olduğu için gerçekleşecek organizasyonlar için uygun bütçeli fiyatlar ile hizmet verir. Ekonomik bir seçim olmasının yanı sıra şehir merkezine yakın olması gibi avantajları ile de ön planda olarak sosyal tesislerde düğün imkanından yararlanmak mümkündür. Mütevazi ve kaliteli bir şekilde hizmet veren sosyal tesisler de düğün gerçekleştirmek için nedenlerden en önemlisi ise tabi ki uygun fiyatları oluyor.
 
Ancak yeni evlenecek çiftler bu alanda erken rezervasyon yaptırarak mutlaka düğün tarihine ayırtması gerekir. Uygun fiyatından dolayı çok fazla talep olmaktadır. Tercih edilen sosyal tesisler çoğu zaman farklı seçenekler ve erken rezervasyon gibi avantajlar sergileyerek indirimli fiyatlar ile karşımıza çıkıyor. Evlenecek çiftlerin bu sosyal tesisler için ödeyeceği fiyat miktarı talep edeceği hizmetler ve ek organizasyonlar doğrultusunda değişiklik gösterecektir. Fakat ortalama olarak bütçeye uygun bir fiyat sunulduğunu söylemek mümkündür.