Ankara Tekne Düğünü

Teknede düğün ve denizin ortasında unutulmaz bir eğlence için ücretsiz teklif alabilirsiniz. En uygun fiyatlar burada.
Aranan İçerik Bulunamadı

* Yukarıda yer alan aramanıza benzer tahminlere göz atın.
* Yazım kurallarına uyarak daha genel aramalar yapmayı tercih edin.
* Aşağıdaki kategorilere göz atabilirsiniz.

Anasayfaya gitmek için tıklayınız.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Hizmet verdiğin alanda müşterilerin tekliflerini topla.

Her yıl 600 bin evlenecek çift, alanındaki hizmet verenleri arıyor. Siz de hemen aramıza katılın, hizmet arayanlar ile buluşun.

ÜCRETSİZ Firmanı Ekle

Tüm İlçeler Tekne Düğünü

Tüm Şehirler Tekne Düğünü

Tekne Düğünü Fırsatları Nelerdir?


 
Her çift ömürlerinde bir kez gerçekleştirilecek olan düğün törenleri için farklı organizasyonlarda bulunmak ve gönüllerince eğlenmek ister. Çiftler bütçelerine göre salonlarda düğünlerini gerçekleştireceği gibi aynı zamanda tarihi mekânlar ve yatlarda, teknelerde de düğünlerini gerçekleştirebilirler. Bu mekânlarda dünya evine girebilirler. Yaz aylarında düğün yapacak olan çiftler için tekne turları ve tekne de bu düğün törenlerini gerçekleştirmek elbette ki kaçınılmaz olacaktır. İzmir, Muğla, Antalya ve İstanbul gibi şehirler ( tekne turları ) teknelerde düğün yapmak için organizasyonlar açısından oldukça müsait şehirlerarasındadır. Yaz boyunca teknede düğün organizasyonları ve düğün kampanyaları farklı şehirlerde sürmektedir. Tekne turları, tekne düğün organizasyonları ve teknede bekârlığa veda partilerinin 500 kişiye kadar kapasiteleri vardır. Yani 500 davetiye kadar misafir kabul edilebilir. Teknelerin büyüklüğüne göre organizasyonun ihtişamına ve sadeliğine göre bütçeler ( meblağlar ) değişmektedir. Boğazın eşsiz manzarasında dünya evine girmek isteyen çiftler bu organizasyon fırsatlarından yararlanabilirler. Boğazın büyüleyici güzelliği altında yaz, kış fark etmeksizin düğün törenleri, sünnet törenleri teknelerde gerçekleştirilebilir.
 

Tekne Düğünü Fiyatları Nelerdir?


 
Tekne düğünü incelendiği takdirde her bütçeye uygun tekne düğünleri mevcuttur. Davet gemileri, Joy tekne turları, inci su yatı, mavi basur ve denizkızı tekneleri bu tekneler arasında yer alır. Teknede organizasyon yapan deneyimli firmalar çiftlerin %100 memnuniyetini esas almak ile beraber ikramlı, tatlılı, göze hitap eden görselleri ile çok özel olan organizasyonlar meydana getirmektedirler. Ayrıca teknede düğün törenlerinin dışında nişan, Bekârlığa Veda partileri, sünnet düğünleri ve evlilik teklifleri de gerçekleştirmektedir. 25 kişilik yemekli organizasyonlar yapıldığı gibi 500-600 kişiye kadar organizasyonlarda bu teknelerde mevcuttur. Fiyatlar kişi sayısına, yemek sayısına ve içecek türüne göre değişiklik gösterir. Ve elbette ki mevsimden mevsime, yoğunluğa bağlı olarak fiyatlar artıp azalmaktadır.
 
Tekne Düğünü Organizasyonu
 
Tekne düğünü yapan çiftler için 4 saat organizasyon sürmekle birlikte rezervasyon saatleri, müşterilerin ( gelin damat adaylarının ) tercihine bağlı arttırılıp azaltılabilir ve ayrıca teknede düğün için yapılan anlaşmalar da tarihi ileri bir tarihe ya da daha önce bir tarihe alınamaz. Davet yapılacak tekne, mevcut limana anlaşma saatinden bir miktar önce yanaşmak da olup davetler önceden belirlenen iskelelerde yaklaşık olarak 1 saat veya yarım saat öncesinden alınır ve saati geldiğinde ise tekne limandan uzaklaşır. Düğün sahipleri boğazın eşsiz manzarası eşliğinde en özel günlerinin tadını çıkartırlar. Genellikle teknede yapılan düğünlerde dışarıdan fotoğrafçı getirilmesi yasak olup teknenin içerisinde mevcut olan fotoğrafçı özel günlerinizi süslemektedir. Olumsuz hava koşulları karsısında organizasyonun iptal olmaması ıcın teknelerin kapalı alanlarında mevcuttur. Her turlu tehlikeye karsı tekne kenarlarında korumalıklar mevcut olup, davetli sayısınca Deniz yelekleri ve yangın söndürme tüpleri teknelerde bulunmaktadır. Siz değerli gelin, damat adayları en özel gününüzde gönlünüzce eğlenin, çift olarak sizlere bir omur mutluluk dileriz. Hayat boyu neşeniz baki kalsın , hep mutlu olun . Sağlıcakla kalın..